Aktywne filtry

Giorgio Armani perfumy damskie

Twórca nieszablonowych kompozycji zapachowych znanych nie tylko w Europie, zaprasza do luksusowego i wyrafinowanego świata fantazji, namiętności i doskonałości. Włoski dom mody stworzony z prawdziwą pasją i precyzją, oferuje kobietom esencje najwspanialszych składników i aromatów. Perfumy Giorgio Armani przyciągają uwagę kobiet i kuszą mężczyzn. Emblematyczne flakoniki perfum tej marki stoją na toaletkach kobiet z całego świata. Poznaj elegancję i luksus, po które wystarczy tylko sięgnąć. Daj uwieść się grze zapachów i konwencji tworzonych przez najznakomitszych projektantów marki Armani.
 

Armani - perfumy pełne życia i namiętności

 
Łącząc elementy klasyki i nowoczesności, Giorgio Armani wciąż zaskakuje i uwodzi. W unikalnych kompozycjach odnajdziemy różne grupy zapachów - od perfum ozonowych, lekkich i orzeźwiających niczym włoska bryza, przez kwiatowe, romantyczne wonie, po szyprowe, ciężkie i intensywne propozycje podkreślające szyk i czar. Wibrujące i kuszące akordy wanilii, przeplatają się z akcentami róż, jaśminu, czy tuberozy. Klasyczna i legendarna seria perfum reprezentująca 4 żywioły, uwodzi naturalnym pięknem i wolnością płynącą znad oceanu, nieba, ziemi i powietrza. Najnowsze buteleczki perfum Giorgio Armani symbolizują kobietę wolną, usatysfakcjonowaną z życia i zdecydowaną.
 
Zanurzając się w świat włoskich perfum domu mody Armani, wkraczamy na ścieżkę wdzięku, elegancji i świadomego piękna. Buteleczki odzwierciedlają kobiece dusze i podkreślają ich urok. W towarzystwie zmysłowych kompozycji na każdą porę dnia i rozmaite okazje podkreślamy to, na czym w życiu zależy nam najbardziej - szczęście, namiętność i po prostu ciekawe życie.