Aktywne filtry

Moschino perfumy damskie

 
Marka Moschino pojawiła się na rynku w 1983 roku. Jej założyciel Franco Moschino był już wówczas znany, jako rysownik w Versace. Rozpoczął więc on swoją karierę z wysokiego poziomu, a każda nowa kolekcja cieszyła się ogromnym uznaniem wśród odbiorców. Co wyróżnia w sposób szczególny tę markę? Przede wszystkim szokujące projekty,dużo kolorów i wzorów, ekstrawertyczne podejście. Wraz ze śmiercią twórcy, karierą marki zajęła się jego współpracownica Rossella Jardini, nadal zachowując wyjątkowość tego stylu i jej niepowtarzalny charakter.
 

Damskie perfumy Moschino - soczyste kolory, zabawna forma, wyjątkowe nuty zapachowe

 
Stawiając na Moschino perfumy damskie, można byłoby rzec, iż zapachy te stanowią wyjątkowość w każdym, najmniejszym detalu. Są one z jednej strony zwykłe, a z drugiej niebywale ekstrawaganckie. Tak, jak kolekcje ubrań, charakteryzują się one wyjątkowością, oryginalnością i niepowtarzalnością w najmniejszym tego słowa znaczeniu. Perfumy te wyróżniają się na tle innych niebywałym wyglądem. Flakon w kształcie misia z napisem ,,to nie jest zabawka Moschino” lub flakon w kształcie płynu do mycia szyb? To tylko jedne z licznych propozycji, które znajdziemy w wachlarzu ofertowym tej właśnie marki.
 
Perfumy damskie Moschino bez wątpienia są w pełni radosne, niezwykle wibrujące i przenikające do głębi. Wyjątkowe są same flakony, jak również i to, co zostało w nich zawarte. Wszystkie nuty zapachowe zostały w taki sposób ze sobą połączone, by stworzyć niezwykłą mieszankę wyjątkowości i kobiecości w najlepszym tego słowa znaczeniu. Chcąc cieszyć się wyjątkowością perfum Moschino, wystarczy raz poczuć ich zapach. Jeśli kobieta lubi prowokować, zaskakiwać i podkreślać swoją obecność, to na pewno z tymi zapachami będzie miała taką możliwość. Bo perfumy te, to coś więcej niż tylko zwykły zapach.