Aktywne filtry

Perfumy Carolina Herrera

Chcesz poznać symbol kobiecości, aktualny bez względu na upływ czasu? Niezawodna kobieca broń to buteleczki perfum Caroliny Herrery. Inspirowane zarówno klasyką perfum, jak i nieprzewidywalną nowoczesnością, kuszą i zaskakują damy i kusicielki. Ponieważ w kompozycjach wenezuelskiej projektantki znajdziesz zarówno akcenty eleganckie, luksusowe, jak i 100% kobiece, możesz śmiało sięgnąć po jedną z wyrafinowanych i oryginalnych flakonów perfum tej znamienitej kreatorki mody i zapachów.
 

Carolina Herrera - kobieta i jej perfumy

 
Carolina Herrera dba o każdy detal swoich projektów. Flakony perfum to malutkie dzieła, symbolizujące swoją zmysłową zawartość. Począwszy od odważnego projektu butelki w kształcie złotej kapsułki, przez flakoniki w stylu art déco i skończywszy na emblematycznym, znanym na całym globie flakonie w kształcie ultra wysokich szpilek. Herrera łączy bezpretensjonalny szyk i odważne rozwiązania. Nie bez powodu, artystka obroniła dyplom na studiach projektowania mody, a swoje dzieła pokazywała światu nawet w salach muzealnych.
 
Kluczem do sukcesu Caroliny Herrery jest gust, profesjonalizm i perfekcjonizm. Nuty zapachowe w kompozycjach są dobierana klasycznie. Odnajdziemy w nich świeże, cytrusowe otwarcia, kwiatowe nuty środka i orientalne, głęboko-drzewne akordy bazowe. Gorące i sensualne jak zachód słońca na wenezuelskiej plaży plasują się wysoko na liście perfum TOP zapachów. Te projekty trzeba poczuć, aby zrozumieć sens pracy tej wspaniałej artystki.