Aktywne filtry

Chloe perfumy damskie

Luksusowa marka Chloé została założona w 1952 roku. Założycielką marki była Gaby Aghion - zaskakująco kreatywna projektantka. Do dzisiaj jej nazwisko kojarzone jest z określeniem prêt-à-porter, czyli nową wówczas koncepcją związaną z kolekcją ubrań z miękkich, subtelnych i lekkich tkanin. Takie są też kompozycje domu mody Chloé - zmysłowe, lekkie jak mgiełka i poranna rosa.
 

Chloé. Perfumy delikatności

 
Chloé tworzy perfumy wyłącznie dla kobiet. Skupia się na największych walorach kobiecości, jej nieuchwytności, emocjonalności i wolności. Dzięki wyrafinowanym gustom projektantów zapachów francuska marka dzieli się z nami tym, co najcenniejsze w perfumach. Esencjonalność i romantyczna symbolika grają u Chloé pierwsze skrzypce. Kobiety ceniące luksusowe i delikatne perfumy, pokochają tę markę. Wdzięk podkreślają dodatki owoców mirabelki, cytrusów, porzeczek i gruszek. Wspaniałe nuty środka często pachną zaś egzotycznymi kwiatami. Chloé dodaje do swoich perfum również cząstkę orientu, a także rzadko spotykany olejek davana, który przypomina naturalny zapach skóry.
 
Z tą francuską marką polubią się damy ceniące akordy szyprowe, lekko pudrowe i przydymione. W szczególności cechy te posiada emblematyczny zapach pod nazwą Chloé. Zmysłowe zapachy zamknięte są w szlachetnych i romantycznych buteleczkach. Wiele z nich przypomina plisy na eleganckiej odzieży. Jeżeli cenisz delikatność, naturalne piękno i wrażliwość, spotkaj się z tym francuskim domem mody, aby doświadczyć niepowtarzalnej, lekkiej i 100% kobiecej atmosfery zmysłowości.