Aktywne filtry

Dior perfumy damskie

W świecie Dior kobieta jest na pierwszym miejscu. Niezależnie od nastroju, wieku i ubioru, marka odpowiada na potrzeby kobiet pragnących doświadczać szczęścia i zmysłowości. Christian Dior nie promuje jednego modelu kobiecości. Zmienny charakter i dynamizm kobiet jest inspiracją do tworzenia różnorodnych, luksusowych flakonów perfum. Od czarującej romantyczki, przez wrażliwą elegancką damę, a skończywszy na femme fatale, która łamie męskie serca i uwodzi bez pardonu. Którą odsłonę siebie wybierzesz na dzisiaj?
 

Dior - perfumy damskie z tajemnicą

 
Dior to prawdziwy znawca kobiecych dusz. Ociekające esencjonalnością składniki podkreślają wagę tego, co niewyrażalne i niewidzialne. W różnorodnych nutach, które z pasją układają znakomici projektanci marki, znajdziesz moc cytrusowych owoców, Neroli, a także bukiet obezwładniających kwiatów jaśminu, czy szlachetnej róży damasceńskiej. Głębokie doznania podkreślają nuty mleczno-miodowe, akordy orientalne, piżmowe i korzenne.
 
Kojące i uzależniające zarazem. Perfumy damskie Dior są intensywne, żywe i migoczące nieokiełznanym blaskiem. Perfumy Dior rozkwitają, aby uwydatnić Twoje największe zalety i kuszący charakter. Charyzmatyczne i głębokie akordy słodkiej wanilii odkrywają się czasami, aby uwodzić, zniewalać i poskramiać męskie grono. Odnajdź siebie wśród zapachów Dior - wybierz odsłonę, która najlepiej opisuje Twoją duszę. Poczuj się wolna i seksowna o każdej porze dnia i przy każdej okazji.