Aktywne filtry

YSL perfumy damskie

 
Ikoniczne i luksusowe perfumy francuskiej marki stanowią od lat symbol wieloznaczności i nieskrępowanej kobiecości. Zmieniając się wraz z upływem czasu, projekty Yves Saint Laurent pozwalają wydobywać na zewnątrz najwspanialsze emocje i dzikie uczucia. Zapachy z domu mody YSL wibrują, rozświetlają blaskiem, przyciągają apetycznymi woniami gourmand i zapraszają do uwodzicielskiej gry z dozą elegancji i luksusu.
 

YSL perfumy damskie esencją uczuć

 
Perfumy dla kobiet Yves Saint Laurent są często inspirowane kulturą Paryża. Stolica Francji to nie tylko symbol klasy i mody, jest też bowiem tłem dla doświadczania intensywnych uczuć i przeżywania miłości. W kompozycjach YSL znajdziemy klasyczne i wiecznie młode składniki, takie jak paczula, czy aromaty białego piżma. Receptury wzbogacone są o świeże i romantyczne nuty kwiatowe. YSL obdarowuje kobiety nutami subtelnych białych kwiatów oraz akordami egzotycznych i rzadko spotykanych okazów roślin. Owocowe akcenty podkreślają energiczne usposobienie, wywołują radość i czynią kompozycje niezwykle apetycznymi.
 
Marka Yves Saint Laurent od lat nieprzerwanie zachwyca kobiety na całym świecie. Dzięki szlachetnym recepturom i najznamienitszym projektantom, zapachy YSL ciągle plasują się w czołówce najwybitniejszych autorów perfum. Flakoniki, które powstają od prawie 60 lat, podkreślają indywidualizm i charakter. Wiele buteleczek projektu YSL należy do symbolicznych i legendarnych już kompozycji, które stały się inspiracją dla wielu kreatorów zapachów. Uzależniająca linia perfum YSL doczekała się wielu ekstrawaganckich wariacji, prowokujących do działania oraz roztaczających aurę tajemnicy i zmysłowości.