Aktywne filtry

Versace perfumy damskie

 
Versace to legendarny włoski dom mody haute couture oraz prèt-à-porter założony w 1978 roku w Mediolanie. Twórcą marki był Gianni Versace i to on zapoczątkował międzynarodowy sukces marki w projektowaniu odzieży i zapachów. Versace od lat jest symbolem włoskiego luksusu znanym nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Perfumy tej marki nieprzerwanie od ponad 40 lat opowiadają historie o kobiecości, namiętności i elegancji. Marka Versace jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznemu logo z Meduzą.
 

Włoski luksus - Versace perfumy damskie

 
Na miarę potrzeb kobiet XXI wieku włoska marka wprowadza na rynek oryginalne i niezwykle kobiece kompozycje przeznaczone dla każdej kobiety - zarówno młodej, energicznej damy, jak i dojrzałej i eleganckiej donny. Damskie perfumy Versace docierają praktycznie do każdego zakątka świata, co czyni je wyjątkowym, współczesnym symbolem kultury i piękna. W 1997 roku posadę dyrektora artystycznego marki przejęła Donatella Versace (siostra założyciela marki). W 2019 roku nastąpiła zaś fuzja marki z domami mody Michael Kors oraz Jimmy Choo.
 
Każdy zapach tworzony przez Versace charakteryzuje się bezcennym, rodzinnym dziedzictwem i miłością do tradycji, zmieszaną z prowokacyjną i śmiałą interpretacją kobiecości. W pasjonujących kompozycjach Versace odnajdziemy akordy świeżych kwiatów, migoczące i ciepłe akcenty drzewne, kadzidlane, a także esencje owoców z dodatkiem pikantnych przypraw. Linie zapachowe Versace uwodzą w niekonwencjonalny, odważny sposób i nadal stanowią symbol włoskiej wytworności i szyku.