Aktywne filtry

Perfumy damskie Calvin Klein

Calvin Klein jest bez wątpienia marką, która oprócz perfum ustala reguły gry w kulturze i w życiu codziennym. Porzuć stereotypowe i konwencjonalne poglądy! Daj ponieść się wolności i rewolucji, która ma moc zmieniania świata i ludzi. W buteleczkach amerykańskiej marki znajdziesz pragnienie bycia naturalną, śmiałą i głośno mówiącą o swoich potrzebach. Perfumy CK sprawią, że nie będziesz się bała, okazywać swoich dzikich emocji! Poznaj przełomowe i nowoczesne kompozycje, które zmieniły oblicze świata i kanonów piękna.
 

Perfumy Calvin Klein - wolna kobiecość

 
W kolekcji Calvin Kleina znajdziesz nie tylko najmodniejszą parę jeansów i najwygodniejszą bieliznę. Rynek perfum zabłysnął nowością i świeżością pod koniec lat 70. kiedy to Calvin Klein wprowadził swój pierwszy zapach. Dalej poszło jak z płatka. Marka spełniła się, kiedy jej zapachy pokochał cały świat. Wierne grono kobiet w każdym wieku doceniło niekonwencjonalne podejście w tworzeniu aromatycznych kompozycji. Charakterystyczne dla CK perfumy znane są w każdym zakątku Ziemi i symbolizują nowoczesność, energię i naturalną siłę.
 
Perfumy Calvin Klein są propozycją dla każdej kobiety. Odnajdą się w nich zarówno romantyczki, ekscentryczne flirciary, spragnione świeżych doznań aktywne damy, czy eleganckie i wytworne kobiety. Zasadą marki jest zacieranie granic pomiędzy tym co kobiece i męskie, jasne i ciemne. Ponieważ to w kontrastach można odnaleźć prawdziwą równowagę, Calvin Klein obdarza niesamowitą gamą perfum, obok której nie da się przejść obojętnie. Perfumy CK - każda kobieta powinna je poczuć!