Aktywne filtry

Perfumy damskie Viktor & Rolf

 
Intrygujący i niebywale zdolny duet z Holandii zadebiutował na rynku mody w 1993 roku. Viktor Horsting i Rolf Snoeren należą do grona współczesnych, awangardowych i eklektycznych artystów, którzy wzbogacili swoimi projektami światowy rynek mody i dodatków. Udanym projektem perfum z 2003 roku, artyści zapoczątkowali swoją przygodę z rewolucyjnymi zapachami. Dzięki temu świat perfum został wzbogacony nowym i świeżym spojrzeniem w projektowaniu zapachów. Kobiety pokochały duet Viktor & Rolf za wysublimowaną elegancję, oryginalny minimalizm i szlachetne składniki.
 

Perfumy damskie Viktor & Rolf - wdźięk w nowoczesnym wydaniu

 
Holenderska marka inspiruje się odważnymi i eksperymentalnymi formami. Spoty reklamowe perfum obfitują w oryginalne rozwiązania i intrygujące, symboliczne metafory. Projektanci podkreślają nietypowe połączenie piękna i elegancji poprzez zestawianie ze sobą przeciwieństw. W buteleczkach perfum Viktor & Rolf znajdziemy inspiracje pełne magii i tajemnic, nieobliczalny świat marzeń oraz realny i naturalny aspekt naszej codzienności.
 
W projektach perfum tego duetu najważniejszą rolę odgrywa pozytywna energia, radość i emocje. Buteleczki znane są z oryginalnych projektów, zadziornego, ale i luksusowego wyglądu. Różowe lub fioletowe flakoniki skrywają inspirujące zapachy złożone z kwiatów: róż, jaśminu sambac, czy peonii. Kompozycje wpisują się w grupę perfum gourmand, które za sprawą karmelu, toffi i wanilii urzekają i kuszą swoją słodyczą. W nutach bazy perfum damskich Viktor & Rolf odnajdziemy iskrzące akordy drewna i paczuli.