Aktywne filtry

Perfumy damskie Bruno Banani

Bestsellerowa marka Bruno Banani weszła na rynek w latach 90. A w roku 2000 zrobiła furorę na rynku perfum. Jaki był powód tego wielkiego sukcesu? Kompozycje Bruno Banani oczarowały kobiety niekonwencjonalnymi zapachami i przekazem skierowanym „nie dla wszystkich” - ta maksyma do dzisiaj jest kojarzona z marką. Niebanalny, oryginalny i rewolucyjny skład perfum pozwolił niemieckiej marce podbić serca kobiet na całym świecie. Do dzisiaj klasyczna już receptura pierwszej kompozycji Bruno Banani, pozostaje w pamięci wielu kobiet.
 

Perfumy Bruno Banani - gra i flirt

 
Flirt z zapachami okraszony szczyptą zadziorności i uwodzicielskiego charakteru przyciąga wciąż wielbicielki nowoczesnych odkryć na rynku perfum. Bruno Banani w swoich kompozycjach tworzy symbol kobiety wolnej, zmysłowej, energicznej i odważnej. W zapachach znajdziemy esencjonalne bukiety złożone z kwiatów frezji, róż, fiołków i konwalii. Kwaśne owoce porzeczki, passiflory i słodkich truskawek dodają perfumom naturalnego i romantycznego uroku. Bruno Banani używa również zmysłowych i ciepłych aromatów, takich jak drzewo sandałowe, akordy piżma, czy ociekające słodyczą akcenty waniliowe i kokosowe.
 
Niebanalne połączenia sprawiają, że Bruno Banani nieprzerwanie od ponad 20 lat pojawią się na półkach drogerii i toaletkach kobiet. Jeżeli chcesz zabawić się i poflirtować z otaczającą Cię rzeczywistością, niemiecka marka nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zaczynając przygodę z Bruno Banani przekonasz się, że życie warto traktować z przymrużeniem oka.