Aktywne filtry

Lolita Lempicka perfumy

 
Uważasz, że perfumy powinny podkreślać twoją osobowość? Lubisz zapachy zmysłowe, które nie dają się zapomnieć? W takim razie to idealna propozycja dla ciebie. Wyjątkowa kolekcja zapachów, wśród których znajdziesz zarówno mocne, zmysłowe propozycje, jak i zapachy, które kuszą, a jednocześnie pozostają lekkie i odświeżające. Wszystkie je łączy niecodzienna kombinacja klasyki z nowoczesnością, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań.
 

Lolita Lempicka perfumy

 
Dom mody Lolita Lempicka został założony przez małżeństwo Josiane i Josepha Pividal w 1983 roku. To marka, która oferuje swoim klientkom nie tylko wysokiej jakości ubrania, ale również szeroką ofertę zapachów. Perfumy Lolita Lempicka odwołują się do klasyki lat 40-tych, a jednocześnie zaskakują nowoczesnym podejściem do łączenia nut zapachowych. Dzięki temu cieszą się sporą popularnością wśród kobiet na całym świecie i są chętnie wybierane zarówno jako perfumy na co dzień, jak i na wieczór.
 
Lolita Lempicka to perfumy damskie, które wyróżniają się sporą różnorodnością. Wśród nich znajdziemy lekkie i orzeźwiające propozycje, które składają się z kwiatowo-owocowych akordów, jak i zapachy bardzo intensywne, zmysłowe i uwodzicielskie, które wyróżniają się słodkimi i korzennymi nutami. Niezależnie od tego, na którą propozycję się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że będzie to kompozycja, która podkreśli urodę, doda pewności siebie i wprowadzi nas w doskonały nastrój. To zapachy idealne dla kobiet silnych, świadomych swoich atutów i lubiących zwracać na siebie uwagę innych.