Aktywne filtry

Perfumy Beyonce

Zmysłowe, niezwykle kuszące i emanujące ciepłem kompozycje Beyonce stanowią wyjątkową i interesującą alternatywę dla kobiet lubiących namiętne, rozgrzewające i w 100% kobiece wonie. Beyonce sygnuje około 10 zapachów, a każdy z nich wibruje i zaprasza do orientalnych i egzotycznych zakątków świata, które kuszą optymizmem, mocą promieni słońca, doskonałymi esencjami kwiatów, świeżych owoców i przypraw.
 

Perfumy Beyonce - żar namiętności

 
W wyniku współpracy amerykańskiej piosenkarki Beyonce i znakomitych światowych projektantów zapachów stworzono kilka, różnorodnych, magnetycznych flakoników. W każdym z nich odnajdziemy pełne pasji i doświadczenia znakomite połączenia różnorodnych akcentów. W perfumach Beyonce natkniemy się na energetyczne koktajle owocowo-kwiatowe, perfumy z grupy gourmand, lżejsze świeże kompozycje, czy intensywne, nocne, zmysłowe zapachy. Wśród nietypowych i oryginalnych składników znajdziemy likier Curacao, aromaty szampana, woń niebieskiej orchidei, czy nektar z wiciokrzewu. Orchidea to bez wątpienia ulubiony kwiat artystki, który występuje w kompozycjach w różnych odsłonach.
 
Odrobina pikanterii miesza się ze słodyczą. Waniliowe i bursztynowe akordy, przeplatają się z mieszanką korzennych i orientalnych przypraw. W czarujących i zgrabnych flakonikach znajdziemy też klasyczne akordy piżma, ambry, balsamicznej paczuli, czy rozgrzanych i emanujących głębią drzew. Perfumy Beyonce to wspaniały, zmysłowy dar, którym amerykańska gwiazda pragnie dzielić się z kobietami na całym świecie.