Aktywne filtry

Perfumy Cacharel

Marka Cacharel powstała we Francji w latach 60. (1958 rok). Swoją sławę i pasjonujący rozkwit zapewniła sobie nowoczesnym designem oraz imponującym i rewolucyjnym podejściem do projektów mody, dodatków i perfum. Kompozycje zapachowe Cacharel od razu zdobyły uznanie wśród kobiet. Symbolizowały bowiem wolność, kobiecą siłę, energię oraz nieprzeciętny romantyzm. Cacharel to marka elegancka, nawiązująca do sztuki i piękna. Zachwyt pięknem i zamiłowaniem do najmniejszego detalu, widać zarówno w projektach flakonów, jak i w ich zawartości.
 

Perfumy Cacharel - kochając życie i zmysłowość

 
Każdy z zapachów Cacharel symbolizuje któryś z etapów kobiecego życia. Przeżywaną miłość, namiętność, odnalezienie wolności i samej siebie, wkroczenie w bezpieczną przystań, czy niekończąca się zabawę. Francuska marka lubi flirtować z figlarnymi składnikami, mieszając je z klasycznymi i eleganckimi aromatami. W perfumach damskich Cacharel znajdziemy moc orzeźwiających, kwaśnych i słodkich owoców. Kuszące porzeczki, rabarbar i grejpfrut energizują i otaczają skórę świeżością. Ylang-ylang, jaśmin, róża i konwalia dodają kompozycjom romantycznego i kobiecego charakteru.
 
O odrobinę pikanterii i głębokiej zmysłowości dbają orientalne dodatki drzewa sandałowego, różowego pieprzu, wanilii, cynamonu, czy intensywnego anyżu. Dzięki zrównoważonym kompozycjom perfumy damskie Cacharel stanowią obowiązkową pozycję na półce romantyczki, wielbicielki sztuki, która miłuje całą sobą zmysłowe piękno i naturalny wdzięk.