Aktywne filtry

Dolce Gabbana perfumy damskie

W perfumach Dolce & Gabbana pokochasz subtelność i luksus, którym dzieli się z Tobą ta wyjątkowa, włoska marka. Linie perfum podkreślają każdą rewelacyjną chwilę życia, dbając o to, aby nie tylko ubiór, czy charakter mogły Cię wyróżniać. Sukienka podkreśla kształty, jednak to zapach jest kluczem do duszy każdej kobiety. Mówi o niej więcej, niż wypowiedziane słowa i zauważone gesty.
 

Dolce & Gabbana - perfumy damskie z włoskiego snu

 
Kolekcje perfum D&G symbolizują kobietę romantyczną, zrównoważoną i silną. Kompozycje tworzone są z pasją i odzwierciedlają wewnętrzną harmonię kobiecej duszy. D&G łączy innowację z ponadczasową klasyką, dlatego ich flakoniki są wciąż na topie wśród luksusowych włoskich perfum. Skomplikowany proces kreowania zapachu daje efekt w postaci doskonałej buteleczki perfum. D&G uwielbia śródziemnomorskie akcenty, które kojarzą się z bezkresnym oceanem. W kompozycjach znajdziesz kwiatową świeżość, niespotykaną lekkość, a bestsellerowy zapach zabierze się w morską podróż pełną subtelnych, orzeźwiających doznań. Zapach błękitu zyskał miano jednego z najbardziej urzekającego flakonu świata.
 
Linie zapachowe D&G raczą kobiety także aromatami cytursów - kolekcja owocowa zaprasza do orzeźwiającego spotkania z ananasem, cytryną lub pomarańczą. Kobiety szukające sensualnych i intensywnych zapachów, w dorobku D&G znajdą prawdziwie uwodzicielskie, luksusowe perły. Damskie perfumy Dolce & Gabbana wskazują także na silne zamiłowanie artystów do świata sztuki i piękna. Dopracowane i minimalistyczne flakony emanują czystością i wrażliwością.