Aktywne filtry

David Beckham perfumy damskie

Rzadko się zdarza, aby współpraca sportowca i kreatorów przebiegała tak pomyślnie. Zapachy sygnowane nazwiskiem słynnego angielskiego piłkarza zapadają głęboko w pamięć, koją zmysły i podkreślają wagę wolności, indywidualnej energii i siły. W wyniku współpracy firmy Coty angielskiego piłkarza i jego żony Victorii Beckham, powstało już kilka wersji damskich zapachów, które uzupełniają męskie linie perfum David Beckham. W kompozycjach dla kobiet znajdujemy nuty kwiatowo-orientalne, przełamane soczystością i świeżością kwaśnych owoców.
 

David Beckham - damskie perfumy głębi

 
Zmysłowe kolekcje zapachów dla kobiet powstawały z udziałem zarówno wybitnego projektanta, jak i przedstawicielki płci pięknej. Dlatego zapachy sygnowane przez Davida Beckhama odznaczają się klasą, szykiem i subtelnością. Stworzone z myślą o intymnej relacji kobiety i mężczyzny, damskie perfumy zachęcają do spojrzenia w głąb siebie i zanurzenia się w romantycznych, kuszących odsłonach perfum.
 
W perfekcyjnie skomponowanych flakonikach skrywają się głębokie nuty owoców cytrusowych: ananasów, grejpfrutów, pomarańczy i apetycznych brzoskwiń. Kobiece akcenty kwiatów róży, jaśminu, tuberozy i peonii uwydatniają damskie walory. Paczula, wanilia, fasola tonka, drzewo sandałowe i akordy piżmowe dbają o głęboki wymiar wyrafinowanej nuty bazy, która pozostaje długo wyczuwalna na skórze. Wchodząc do intymnego świata perfum David Beckham, odnajdziesz spokój, ciepło domowego ogniska i swoją naturalną zmysłowość.