Aktywne filtry

Perfumy Bottega Veneta

Symbol prestiżu i luksusu. Istniejąca ponad pół wieku włoska marka, wciąż wzbudza zachwyt swoimi oryginalnymi projektami. Znakiem rozpoznawczym butów, czy dodatków Bottega Veneta jest klasyczny splot intercciato, oznaczający warkocz. Produkty marki odznaczają się wyjątkowością także ze względu na formę wykonania - projektanci wysoko cenią rękodzieło i starają się, aby każdy produkt posiadał cząstkę włoskiej, niepowtarzalnej duszy.
 

Bottega Veneta - perfumy z mistrzowskim kunsztem

 
Zapachowa kolekcja Bottega Veneta została zapoczątkowana w 2011 roku. Historia perfum Eau de Parfum wiąże się ze skórzanymi wyrobami marki. Kompozycja przywodzi na myśl miękkość i ciepło charakterystyczne dla dodatków Bottega Veneta. Perfekcjonizm widoczny w każdej buteleczce objawia się w połączeniu realiów włoskiej wsi z kunsztem kreatywnych projektantów. W kompozycji wyczuwalne są akordy świeżo skoszonej łąki, siana, polnych kwiatów, ziemi i rozgrzanego drewna. W kolekcji perfum marki znajdziemy także zmysłowe połączenia kwiatów róży, zmysłowych orientalnych przypraw i drzewnych, paczulowych aromatów.
 
Dzięki pierwszym nutom w postaci soczystych owoców porzeczki, słodkiej figi i cytrusowej bergamoty, zapachy emanują najpierw świeżością, która następnie przemienia się w harmonijne, cieplejsze i głębokie nuty. Bottega Veneta wyróżnia się idealnym wzornictwem, widocznym także w projektach flakoników. Intensywne kolory kryształowych buteleczek przyciągają i uwagę i kuszą nieprzeciętnym szykiem i oryginalnością. Bottega Veneta to wspaniała mieszanka, wyróżniająca tę markę spośród wielu innych perfum na rynku.