Aktywne filtry

Gabriela Sabatini perfumy damskie

Gabriela Sabatini to nie tylko wspaniała gwiazda sportu. Argentyńska tenisistka jest jedną z pierwszych kobiet sportu, która rozpoczęła erę sygnowania swoim nazwiskiem linii perfum. Piękna, aktywna i wysportowana kobieta stała się twarzą linii zapachowych i ponad kilkunastu flakoników perfum. Pierwszy zapach inspirowany tą amerykańską tenisistką powstał w 1989 roku. Kompozycje powstające przy współpracy znakomitych projektantów wciąż ozdabiają ciała i uwydatniają wdzięk kobiet z całego świata.
 

Gabriela Sabatini - perfumy z wdziękiem

 
Sukces w sporcie Gabriela Sabatini zawdzięczała tylko własnej pracy, motywacji i zaangażowania. W liniach zapachów Sabatini znajdziemy symbol gorącego temperamentu, emanującej energii i piękna kobiecej duszy. Kompozycje należą głównie do perfum kwiatowych, owocowych, o drzewnym, ciepłym akcencie. Orientalne nuty pieprzu, drzewa sandałowego, bursztynu, czy wanilii nadają kobiece wyrafinowanego wdzięku i elegancji. Cytrusowe otwarcia idealnie komponują się z delikatnymi i urzekającymi woniami kwiatów: heliotropu, róży, piwonii, jaśminu, czy kwiatu pomarańczy.
 
Perfumy Gabriela Sabatini są wciąż chętnie wybieranymi zapachami wśród kobiet w różnym wieku. Wszechstronne zapachy są alternatywą dla luksusowych eliksirów światowych marek. Naturalne, niebanalne kompozycje nieprzerwanie od 30 lat towarzyszą nam o każdej porze dnia i podczas wieczornych aktywności. Wybierając z szerokiej gamy tych perfum, z pewnością każda kobieta znajdzie zapach bliski jej sercu.