Aktywne filtry

Perfumy damskie DKNY

Ruchliwe ulice Nowego Jorku. Zgiełk, neony, ogromna ilość ludzi i różnorodność kulturowa. Zainspirowana zgiełkiem i klimatem miasta Donna Karan proponuje odbyć chwilę wytchnienia z liniami zapachów, choć inspirowanymi przeogromnym miastem, to emanujących niezwykłą świeżością, mocą natury i jej energetycznym nektarem. W perfumach DKNY odnajdujemy luźny styl życia, wolność, nutkę optymizmu i kobiecego wdzięku. Ten amerykański dom mody został założony w 1984 roku i ma na swoim koncie setki udanych projektów modowych, a w tym kilka naprawdę wyjątkowych kompozycji zapachowych.
 

DKNY - perfumy damskie z nowojorską duszą

 
Z perfumami DKNY poczujesz pełnię życia i radość płynąca z przeżywaniem każdej, wyjątkowej chwili. Odkrywcze i bestsellerowe kompozycje Donny Karan zrobiły furorę na rynku perfum, zdobywając ogromne uznanie wśród kobiet z całego świata. W wyniku pracy kreatywnej projektantki powstała apetyczna linia buteleczek w kształcie jabłka. Legendarny już dziś zapach owocowych delicji, pobudza do działania, skutecznie rozwesela i orzeźwia. Zielone jabłko ocieka świeżością i kusi zapachem natury. W drugiej odsłonie tej linii Donna Karan dodała kwiatowe nuty, przypominające o romantycznej naturze kobiety.
 
Wśród zapachów DKNY znajdziemy także zaskakująco słodkie nuty mirabelki, wanilii, a także zielonych liści pomidora i akord brzozowy. Z pewnością urzeknie Cię dynamizm i zaskakujące zestawienie składników, które przeplatają się ze sobą, aby w pełni oddać ekscentrycznego i zawsze aktywnego nowojorskiego ducha.