Aktywne filtry

Thierry Mugler perfumy damskie

 
Marka Thierry Mugler założona została w 1973 roku. Początkowo zajmowała się ona produkcją ubrań i dodatków, dając kobietom nowe spojrzenie na modę. Stawiała ona na ekstrawagancję w nowoczesnym wydaniu, zawsze przy tym podkreślając symbol kobiecości, jako coś, co warto chwalić, ukazywać i podkreślać. Od początku niemal istnienia błyszczała i dominowała, będąc wybieraną przez grono kobiet na całym świecie. W 1992 roku zaczęła zajmować się produkcją perfum, co okazało się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dziś jest twórcą najwyższej jakości perfum, które cechują się wyjątkowością, w każdym tego słowa znaczeniu.
 

Thierry Mugler - perfumy o egzotycznych zapachach

 
Chcąc postawić na Mugler perfumy damskie, bez wątpienia otrzymać można w każdym flakonie wyjątkowość, jakiej trudno jest się oprzeć. Kiedy na rynku pojawiły się perfumy pod nazwą Angel, świat się w nich zakochał od pierwszego… zapachu. To, co na pewno je wyróżnia, to przede wszystkim egzotyczny zapach, słodkawe nuty, a do tego również i owocowo - miodowy zapach. W perfumach Thierry Mugler nie mogło zabraknąć również i nut bergamoty. Dzięki różnorodności produktów, zapachy te skierowane są dla różnych kobiet. Z jednej strony delikatne, zmysłowe, pełne eleganckiej kobiecości, z drugiej pełne szaleństwa, wibracji i doskonałej dozy zabawy.
 
Chcąc postawić na Thierry Mugler perfumy damskie, można poczuć w nich prawdziwą magię. Nawiązanie do dziecięcego świata, w połączeniu z nutą kobiecego wdzięku w tle. Wszystkie nuty zapachowe docierają do najgłębszych zakamarków naszego mózgu. Prowokują, uwodzą, a jednocześnie pozwalają nam rozpalić wyobraźnię do granic możliwości. Poszczególne nuty zapachów skierowane są dla kobiet, które nie boją się wyróżniać w tłumie. Idealne propozycje i na lato i na zimę, do używania i na co dzień i na specjalne okazje. Rozchodząca się w powietrzu mgiełka, opadająca na ciało kobiety. Brzmi cudownie, a pachnie jeszcze lepiej.