Aktywne filtry

Perfumy Britney Spears

Amerykańska gwiazda muzyki pop, była z pewnością idolką niejednej z nas. Lata 90. kojarzą się z hitami wokalistki, która zaprasza do świata lekkich i zadziornych perfum, współtworzonych z rozmaitymi projektantami zapachów. Linie zapachowe perfum Britney Spears przyciągają uwagę figlarnymi flakonikami, zaczepnymi i romantycznymi nazwami i niekonwencjonalnymi słodkimi recepturami w stylu gourmand.
 

Perfumy Britney Spears - świat marzeń i fantazji

 
W ofercie perfum sygnowanych przez Britney Spears, można znaleźć kilkanaście, różnorodnych pozycji. Kolorowe i zdobione flakoniki skrywają owocowo-kwiatowe i słodkie mieszanki złożone z pralinek, popcornu, karmelu i wanilii. Pierwszy zapach Britney Spears powstał w 2004 roku, a kolejne kompozycje są wydawane do dnia dzisiejszego. W debiutanckich perfumach pojawiły się między innymi akordy gruszki, kwiatu lotosu, drzewa sandałowego i wanilii. Późniejsze flakoniki powstawały z myślą o młodych kobietach, które bawią się życiem, żyją wolnością i radością.
 
Dziewczęce, słodkie i wszechstronne zapachy wyrażają charakter kobiety lubiącej flirtować, czarować mężczyzn i żyć marzeniami. Perfumy Britney Spears pasują do energicznych, romantycznych i żartobliwych charakterów. Rozkoszne aromaty płatków róż i jaśminu wprowadzają w miłosny nastrój, który ewoluuje w słodkie, rozgrzewające i migoczące akordy owoców i łakoci. Smakowite nektary Britney Spears stanowią ciekawą alternatywę dla klasyki luksusowych perfum i są chętnie wybierane przez zdystansowane do świata kobiety.