Aktywne filtry

Damskie perfumy Adidas

 
Legendarna marka Adidas symbolizuje aktywność, siłę, motywację i energię. Marka inspiruje się dynamiką obecną w sporcie oraz intuicją i mocą drzemiącą w sportowcach. Aby podkreślać zmysłowy charakter sportu, Adidas proponuje aktywnym kobietom wiele linii zapachowych, które symbolizują zawziętość, optymizm i niezależną od wieku młodość ducha. Kompozycje damskich flakoników komponują się z kobiecą energią i uwydatniają jej największe zalety. Wejdź do krainy, gdzie króluje optymizm, swoboda i luz. Nadchodzi pora, aby postawić znak równości między sportem a zmysłowością, urokiem i seksapilem.
 

Wybierasz aktywność? Wybierz perfumy Adidas

 
Największą zaletą linii perfum Adidas, są świeże, uniwersalne i orzeźwiające zapachy. W buteleczkach odnajdujemy owocowe koktajle pełne apetycznych, brzoskwiniowych woni, cytrusowych akordów, czy malinowych i jeżynowych akcentów. Buteleczki urozmaicają na przemian delikatne i intensywne wonie kwiatowe oraz akcenty zielone, ziołowe, orzeźwiające i chłodzące. Kompozycje posiadają też walory zaczerpnięte wprost z klasycznych i uniwersalnych zapachów. W perfumach damskich Adidas znajdziemy akordy piżmowe, ambrowe, paczulowe, czy żywiczne.
 
W zapachach Adidas kobiety mogą odnaleźć oryginalne receptury, które pasują na każdą porę dnia i wieczoru. Lekkie i rześkie kompozycje zachwycą młode dziewczyny i kobiety posiadające dystans do siebie i do świata. Perfumy Adidas prawie od 100 lat odzwierciedlają sportowego, aktywnego i wciąż obecnego ducha tej legendarnej marki.