Aktywne filtry

Damskie perfumy Celine Dion

Amerykańska gwiazda o anielskim głosie sygnuje perfumy od 2003 roku. W swoim dorobku ma prawie 20 nietypowych i przykuwających uwagę kompozycji, które współtworzy razem ze znakomitymi, światowymi projektantami zapachów. Hasłem, które towarzyszy liniom perfum Celine Dion od początku, jest maksyma „Żyć, aby kochać”.
 

Celine Dion - subtelne perfumy gwiazdy

 
Perfumy Celine Dion są hołdem dla uczuć, emocji i prawdziwej, niezwyciężonej miłości. W tym zawiera się również umiłowanie dla wyrafinowanych i rozmaitych zapachów. Mieszanki letnich kwiatów, polnych roślin i soczystych owoców łączą się w kompozycjach z ciepłymi i wibrującymi akordami drzewnymi. W buteleczkach skrywają się romantyczne esencje róż, frezji, orchidei i szlachetnych lilii. Orzeźwiające tony wiśni, cytrusów, jagód i porzeczek stanowią miłosną broń, łącząc się ze zniewalająco słodkimi akordami wanilii, fasoli tonka, czy z rozgrzanym akcentem bursztynu i drzewa sandałowego.
 
W kompozycjach Celine Dion odnajdziemy też prawdziwe perełki, czyli rzadko spotykane akcenty dzikiego jaśminu, czarnego fiołka, czy nuty arbuza, orzecha laskowego lub skórki brzoskwini. Perfumy artystki pasują na rozmaite pory dnia i na różne okazje. Odznaczają się delikatnością i subtelnością. Kobieta pachnąca aromatami Celine Dion podkreśla swoje wdzięki i czaruje całe otoczenie pięknem i miłością.