Aktywne filtry

Givenchy perfumy damskie

Perfumy Givenchy to prawdziwy symbol elegancji. Wyrażają zmysłową indywidualność i zaskakują nieoczekiwanymi doświadczeniami. Zapachy mają moc wyzwalania głębokich emocji i są nośnikiem wspomnień. Wonie noszone przez daną kobietę, będą podkreślać jej charakter, emanować jego głębią i urzekać otoczenie. Hubert de Givenchy założyciel marki wiedział, jak bardzo ważna jest rola perfum w podkreślaniu elegancji i stylu. Nieprzerwanie od 1957 roku kompozycje francuskiej marki zawsze niosą ze sobą cechy ponadczasowości i indywidualności.
 

Definicja piękna - Givenchy perfumy damskie

 
Każdy zapach Givenchy emanuje wyjątkowością. Na sukces tych perfum wpływa niekończąca się kreatywność projektantów oraz wspaniałe, oryginalne składniki i pasjonujące receptury. W swojej kolekcji francuska marka ma uniwersalne zapachy unisex, jak i intensywnie kobiece, romantyczne kompozycje. Wśród nich znajdziemy szalone i nieoczekiwane interpretacje wokół zapachu róży i kompozycji owocowo-kwiatowych. Złożone i głębokie kompozycje urozmaicają korzenne dodatki cynamonu, anyżu gwiaździstego, czy akordy balsamicznych drzew.
 
Eleganckie i wyrafinowane połączenia perfum Givenchy zacierają granice między konwencjonalnym podziałom na zapachy męskie i damskie. Piękno nie nazywa, ale podkreśla i wydobywa zalety charakteru. Francuska marka definiuje na nowo rolę i istotę perfum - są bowiem one nie tylko noszonym zapachem, ale i opisem oraz wyrazem naszego naturalnego piękna i charakteru.