Aktywne filtry

Perfumy Ariana Grande, czyli słodkie marzenia

 
„Bądź szczęśliwa będąc sama ze sobą, ciesz się swoją osobą i kochaj swoje wady. Zaakceptuj swoje dziwactwa. I zdawaj sobie sprawę z tego, że jesteś tak samo doskonała, jak każdy inny. Jesteś dokładnie taką, jaka jesteś”. Tą maksymą wita nas na swojej stronie Ariana Grande, aby przypominać każdej kobiecie o jej wyjątkowości, pięknie i harmonijnej doskonałości. Ta młoda amerykańska artystka promuje luźny, choć wysublimowany styl życia i zaprasza do świata marzeń, zmysłowych fantazji i piękna.
 

Perfumy Ariana Grande, czyli słodkie marzenia

 
Kogo skuszą kompozycje sygnowane imieniem artystki? Perfumy Ariana Grande zachęcą kobiety zadziorne, optymistki i wyrafinowane znawczynie aromatów zapachowych - w tym wielbicielki perfum gourmand. Zapachy Grande przenoszą do świata marzeń i inspirujących, aromatycznych podróży. W kompozycjach znajdziemy apetyczne aromaty malin, gruszek, kokosa, pralinek, pianek, słodkich ciasteczek makaroników, czy pikantnych akcentów pieprzu. Luksusowe akordy lawendy, drewna, piżma czy kaszmeranu podkreślają zadziorny charakter przełamany nutką elegancji i klasycznego szyku.
 
W kompozycjach Ariany odnajdą się wielbicielki słodyczy i zmysłowości. Nietypowe i zaskakujące kompozycje ociekające apetycznymi łakociami i owocami, bez wątpienia przyciągną uwagę każdego wokół Ciebie. Bądź szczęśliwa z kompozycjami Ariany Grande. Ultra kobiece i seksowne zapachy zainspirują Cię i zaktywizują do działania oraz przeżywania życia w zmysłowy i optymistyczny sposób!