Aktywne filtry

Chanel perfumy męskie

Jeżeli doceniasz wyjątkowe i szlachetne flakony perfum, zakochasz się od pierwszego wejrzenia w Chanel, a zapachy tej marki pozostaną z Tobą na długo. Prawie 100 lat temu francuska projektantka stworzyła unikatowy zapach, który stał się historycznym symbolem luksusu i klasy. Legenda głosi, że numer 5 powstał w wyniku użycia zbyt dużej ilości aldehydów. Marka Chanel od początku swojego istnienia starała się podążać za nowoczesnością i nietypowymi inspiracjami. Artystka poszukiwała zawsze harmonii i równowagi pomiędzy elegancją i powagą a wyrafinowanym luzem i optymizmem.
 

Perfumy męskie Chanel - no. 1

 
Chanel wprowadziła do swojego dorobku zapachy dla nowoczesnych mężczyzn. Sama autorka marki uwielbiała zapach mydła, woń rozgrzanego żelazka na płótnie i... naturalny zapach skóry. Podczas tworzenia unikatowych zapachów, dla autorki najważniejsza była świeżość, niebanalny charakter i szlachetność składników. Męskie perfumy Chanel posiadają zmysłowe bogactwo, którego nie da się opisać. W liniach francuskiej marki odnajdziemy zarówno klasyczne, szykowne pozycje, jak i flakoniki podkreślające męski dystans i energiczną naturę. W buteleczkach znajdują się esencje cytrusowych owoców, aromaty głęboko drzewne i balsamiczne, jak i nuty kwiatów oraz przypraw. W kompozycjach znajdziemy też musujące akcenty szampana.
 
Niewątpliwie marka Chanel od 100 lat wyznacza trendy na rynku perfumiarskim. Co wyróżnia te zapachy spośród innych? Szczególnie trwałość, szlachetność oraz niebywały, zmysłowy aromat. Każdy mężczyzna dostrzeże cząstkę siebie w tych niekonwencjonalnych i ekskluzywnych kompozycjach.