Aktywne filtry

Calvin Klein perfumy męskie

Kariera założyciela marki wystartowała z niesamowitą szybkością. Okrzyknięty królem mody, projektant szybko zdobył sławę i uznanie na całym świecie. Calvin Klein plasuje się wysoko na rynku perfumiarskim, także dzięki udanym i chwytającym za serce kampaniom reklamowym. Gwiazdy popkultury rozkochały się w tej marce na dobre. Od lat 70. do dnia dzisiejszego, w kampaniach CK występują utalentowani artyści i modele. W pamięci wielbicieli marki CK zapadła reklama, w której można było podziwiać naturalnie piękne, nagie ciała modeli i modelek.
 

Calvin Klein - unikatowe perfumy męskie

 
Calvin Klein proponuje różnorodne kompozycje perfum męskich, które uosabiają wolność, energię, aktywność, a niekiedy tajemniczą elegancję z nutą nonszalancji. Prawdziwym sukcesem okazał się wydany w 1994 roku zapach unisex. Wersja perfum przeznaczona dla każdej płci zrobiła furorę na rynku, otwierając nową ścieżkę dla przyszłej wizji perfum. CK proponuje luźny styl bycia - zarówno jego modowe projekty, jak i linie perfum wpłynęły do światowej kultury na stałe.
 
Calvin Klein jest twórcą letniego zapachu, który rozpylony w powietrzu uwodzi słodką wonią słońca i morskiej bryzy. Co roku CK wydaje limitowane edycje linii perfum, aby zadowolić wyrafinowane męskie gusta. W kompozycjach tej marki znajdziemy klasyczne akcenty piżma, paczuli, bursztynu, a także akordy kwiatów i balsamicznych drzew. Jeżeli interesujesz się ponadczasowym i oryginalnym stylem, w perfumach Calvin Klein znajdziesz wszystko, czego poszukujesz.