Aktywne filtry

Kenzo Perfumy Męskie

Japoński projektant Kenzo Takada podkreśla zarówno w życiu, jak i w pracy niezmienną maksymę: świat jest piękny. Od początku kariery Kenzo Takada obserwował rzeczywistość i odwzorowywał ją w minimalistycznych projektach. Artysta wzbudził zainteresowanie w Europie, a szczególnie we Francji, gdzie otworzył swój pierwszy butik. W 1988 Kenzo zaprezentował swój debiutancki zapach. Inspirowany kulturą i obyczajami egzotycznych Indii, Chin i Afryki zaczął tworzyć perfumy przepełnione zmysłową klasyką, subtelną elegancją i wolnością.
 

Kenzo perfumy męskie - bezkresny ocean

 
Marka Kenzo nie bez powodu kojarzy się z symbolami kwiatów i zieleni. Każdy zapach Kenzo jest bowiem wyrafinowaną opowieścią o naturze. Z kompozycjami zwiedzamy najodleglejsze obszary świata: począwszy od wilgotnego amazońskiego lasu przez rozgrzane słońcem kenijskie sawanny, po lazurowe niebo w Chile i nocne uliczki Tokio. Ulubioną inspiracją, która wyróżnia męskie perfumy Kenzo spośród innych, jest głębia oceanu, świeżość morskiej bryzy i wolność emanująca z szafirowych fal.
 
W upiększaniu świata zapachami azjatycka marka nie ma sobie równych. Propozycje męskich perfum Kenzo emanują orzeźwiającymi kroplami wody, świeżością traw, ziół i bambusowych drzew oraz soczystością owoców. Kenzo stara się uchwycić piękno natury zamknięte we flakoniku świeżych perfum. W kompozycjach znajdują się akcenty ozonowe, a także pikantne i subtelnie owocowe. Zapachy symbolizują nieokiełznaną siłę natury, zbliżającą do najodleglejszych miejsc na ziemi.