Aktywne filtry

Paco Rabanne Perfumy Męskie

Rewolucyjna i postępowa marka założona przez Francisco Rabaneda y Cuervo, od lat 60. przełamuje konwencje w świecie mody i perfum. W jego dorobku modowym można znaleźć inspiracje rozmaitymi dziedzinami życia: rozwojem techniki, wymianami kulturowymi i innymi zachodzącymi przemianami społeczno-obyczajowymi. Paco Rabanne stanowi alternatywę dla klasyki - zarówno projekty odzieży, jak i perfum łączy odważny design, oryginalna kompozycja, pomysłowość i nowoczesność.
 

Paco Rabanne - perfumy męskie w przełomowych formach

 
O perfumach Paco Rabanne usłyszał z pewnością cały świat. Przyciągające wzrok flakony męskich kompozycji skrywają rozmaite linie zapachowe o kuszących i odważnych aromatach. Perfumy zachęcają swoimi intrygującymi połączeniami szerokie grono mężczyzn. Paco Rabanne proponuje rozmaite kompozycje: świeże, zmysłowe, zaskakująco delikatne, słodkie, czy intensywne i nieprzeciętnie uwodzicielskie. Marka zachęca do śmiałości, wyróżnienia się z tłumu i okazania swojej indywidualności. Zuchwałe zapachy pobudzą wyobraźnię i dopasowują się do charakteru każdego mężczyzny.
 
Do stworzenia orientalnych, słodkich i mineralnych esencji wykorzystuje się najdoskonalsze składniki: przyprawy, zioła, żywice, korzenne dodatki i głębokie, drzewne aromaty. Balsamiczne wonie perfum Paco Rabanne uzupełniają subtelne akcenty kwiatowo-miodowe. Marka proponuje też unikatowe kompozycje unisex, które kuszą niejednoznacznymi aromatami miękkich kwiatów i ostrych dodatków, takich jak wasabi, czy pieprz. Poczuj impresję i ekstazę charakterystyczną dla magicznego świata Paco Rabanne.