Aktywne filtry

Lacoste Perfumy Męskie

Francuska marka ma swoje korzenie w sporcie, a konkretnie na tenisowym korcie. René Lacoste założyciel firmy miał na swoim koncie wiele wygranych pojedynków, a jego przydomek „Aligator” stał się inspiracją dla stworzenia symbolu marki. Sportowe koszulki, polo z logiem krokodyla stanowi wiecznie żywy, rozpoznawalny symbol kultury mody XX i XXI wieku.
 

Lacoste perfumy męskie - aktywność i energia

 
W zapachach męskich Lacoste projektanci zamykają zmysłowy i energiczny charakter męskiej natury. Kompozycje charakteryzują się świeżością cytrusowych owoców, dodatkiem zielonych liści, ziół i drzewnych aromatów. W buteleczkach Lacoste znajdziemy także esencje rozgrzanego bursztynu, dodatek ziaren pieprzu i kilka kropel słodkiej fasoli tonka. Marka ma na swoim koncie kolekcję zapachów na różną porę dnia i dopasowaną do aktualnego nastroju. W linii znalazły się propozycje zapachu intensywnego, energetycznego, relaksującego, mocno aromatycznego oraz czystego - inspirowanego bawełnianą tkaniną.
 
W niektórych projektach Lacoste można odnaleźć prawdziwie romantyczną naturę. Za sprawą przypraw korzennych, wanilii i rabarbaru stworzysz aurę ciepła i miłości. Marka oferuje styl dla energicznych i eleganckich mężczyzn. Na szczęście nie trzeba być mistrzem świata w tenisie, aby nosić zapachy Lacoste. Marka odzwierciedla wiecznie młodą energię, ambicje i pasję, która prowadzi do radosnego i spełnionego życia. Kompozycje przyciągają uwagę ponadczasowym charakterem oraz popularnym na całym globie symbolem.