Aktywne filtry

Versace Perfumy Męskie

Versace zaprasza do świata zmysłowych marzeń, luksusu i fantazji. Klasyczny i szykowny charakter Versace zmienia się wraz z zachodzącymi przemianami świata, choć wciąż zostaje emblematycznym symbolem włoskiego wdzięku i klasy. Marka od 1978 roku współpracuje ze znamienitymi projektantami zapachów, którzy starają się obdarzać mężczyzn najpiękniejszymi aromatami pochodzącymi z każdej części świata. Dyrektor artystyczny marki, słynna Donatella Versace wciąż stara się dopasowywać charakter perfum do nieustających zmian współczesności.
 

Versace perfumy męskie - włoski kanon męskości

 
Marce Versace przyświeca idea równości i indywidualizmu. Włoski styl jest dzisiaj nieodzownym symbolem kultury. Kompozycje męskich perfum zwrócone są ku mężczyznom nieustraszonym, oryginalnym i ceniącym niebanalne rozwiązania. Podążając za nowoczesnymi trendami, Versace zaprasza w podróż obfitującą w wyrafinowane, zaskakujące i świeże aromaty.
 
Perfumy męskie Versace podkreślają i wydobywają charyzmę, siłę i energię. W zapachach odnajdziemy orzeźwiające i cytrusowe otwarcia, zaskakujące pikantno-ziołowe nuty serca oraz orientalne, enigmatyczne nuty słodkie i drzewno-piżmowe. Versace tworzy rozmaite miłosne, uwodzicielskie koktajle, męskie, eleganckie esencje i ozonowe, morskie linie, aby dotrzeć do głębi każdego mężczyzny. Poznaj włoską markę, która nie boi się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom. Wejdź do świata piękna Versace i poznaj przepis na wspaniałe i słodkie życie.