Aktywne filtry

Perfumy męskie Dior

Christian Dior od początku swojej pracy z perfumami wychodził z założenia, że zapach najlepiej reprezentuje daną osobowość i pozwala rozszyfrować jej głęboko skrywaną tajemnicę. Ten legendarny projektant wiódł ciekawe, choć nie zawsze szczęśliwe życie, jednak jego upór i profesjonalizm uczyniły go jednym z najznakomitszych twórców mody oraz zapachów XX i XXI wieku. Zapachy Christiana Diora symbolizują luksus w nowoczesnym wydaniu, oryginalność i szyk. Marka proponuje zdecydowane, współczesne zapachy, które składają się z harmonijnie dobranych przeciwieństw. Świeże, eleganckie nuty łączą się w idealnej harmonii z odważniejszymi, bardziej męskimi tonami, co daje zapach zarazem intensywny, jak i subtelnie wyważony.
 

Perfumy męskie Dior - styl bez kompromisów

 
Męskie perfumy Dior można porównać do niekończących się opowieści. Znajdziemy w nich wiele składników klasycznych kompozycji dla panów, jak i sporo oryginalnych i intrygujących właściwości. W buteleczkach mieszają się ziołowo-owocowe, świeże akordy oraz aromatyczne i głębokie akcenty orientu i przypraw. Projektanci zapachów Dior korzystają z darów natury, dodając do perfum esencje pochodzące nawet ze 100-letnich drzew. Siła natury czyni kompozycje Dior dzikimi i nieokiełznanymi - dlatego tak dobrze potrafią podkreślić charakter mężczyzny.
 
Christian Dior dostarcza luksusowych i wyznaczających trendy zapachów. Włoska marka na stałe wpisała się w kulturę dzięki bezkompromisowemu stylowi, kreatywnym projektantom oraz najwyższej jakości perfumom.