Aktywne filtry

Adidas perfumy męskie

W sporcie liczy się refleks, intuicja i samozaparcie. Siła i inspiracja mogą płynąć prosto z naszego serca, mobilizując mięśnie i całe ciało. Marka Adidas ma jednak jeszcze jedną receptę na to, aby stać się silniejszym, energicznym, pewniejszym siebie i niezwyciężonym. Sportowe, choć zmysłowe flakoniki męskich perfum Adidas idealnie komponują się z męską energią. Czas na niezapomniane wrażenia, związane nie tylko ze sportowym sukcesem, ale i intensywne, zmysłowe spotkanie z zapachowymi kompozycjami. Prosto od legendarnej firmę Adidas.
 

Adidas perfumy męskie dla niezwyciężonych

 
Czego możesz spodziewać się po liniach zapachowych Adidas? Przede wszystkim uczucia intensywnej świeżości i orzeźwienia oraz nienachalnych nut eksponujących męską energię i optymizm. Kompozycje niemieckiej marki należą do grupy zapachów codziennych, klarownych i klasycznych. Ideą tej legendarnej firmy założonej w latach 50. jest odpowiedź na potrzeby młodych, aktywnych i wyluzowanych mężczyzn.
 
Perfumy męskie Adidas wyróżniają się idealnym dopasowaniem do każdego rodzaju skóry oraz ciekawymi, ziołowo-owocowymi otwarciami. Pierwsze wrażenie, jakie niesie ze sobą kropla perfum, kojarzy się ze słonecznym dniem, morską bryzą i spokojem płynącym z zielonych roślin i drzew. W buteleczkach perfum znajdziemy nuty mocno cytrusowe, jabłkowe, gruszkowe, bazyliowe, miętowe i szałwiowe. W towarzystwie perfum Adidas mężczyzna może pokusić się o najwyższe osiągnięcia, a zapach pozwoli na zawsze zapamiętać te chwile.