Aktywne filtry

Giorgio Armani perfumy męskie

Włoska marka to rozpoznawalny na całym świecie symbol luksusu i wysokiej jakości perfum. Męskie kompozycje, które nieprzerwanie od ponad 40 lat pojawiają się na rynku, nie bez powodu przyciągają męskie grono wielbicieli zapachów. Perfumy Giorgio Armani dedykowane są mężczyznom ceniącym długotrwale, szlachetne nuty oraz lubiącym… dostawać komplementy. Emblematyczne ozonowe linie, cytrusowo-sportowe, dzienne zapachy, czy tajemnicze nocne kompozycje świadczą o kompleksowej marce, którą stworzył Giorgio Armani.
 

Armani - perfumy 100% męskości

 
Włoski sukces zapoczątkowany w 1975 roku, trwa do dzisiaj, a marka wydaje coraz to nowe, urozmaicone i podążające z duchem czasu kolekcje. W liniach perfum męskich Armani możemy znaleźć zarówno zapachy klasyczne, eleganckie i szlachetne, jak i energetyczne, pełne orzeźwiających nut i świeżości. W zapachach można odkryć również ciepłe nuty drzewne lub orientalne. Nie zabraknie i niespodzianek - kompozycje wzbogacone są pikantnymi przyprawami, delikatnymi kwiatami, czy intensywnymi akcentami tytoniu. Aby podarować luksus każdemu mężczyźnie, marka proponuje wielowymiarowe i zmienne zapachy, kuszące kobiety i zadowalające męską płeć.
 
Legendarny Armani wykorzystuje najszlachetniejsze składniki, wyrafinowane połączenia, klasykę i nowoczesność. Nad projektem perfum włoskiej marki pracują najzdolniejsi kreatorzy zapachów, którzy w swoim fachu nie uznają żadnych kompromisów. Od początku istnienia Armani kieruje się trzema zasadami, które widoczne są w każdej buteleczce męskich perfum: ekskluzywność, klasa i najwyższa jakość.