Aktywne filtry

Joop Perfumy Męskie

JOOP! to posiadająca wiele twarzy marka utworzona w 1986 roku przez niemieckiego projektanta Wolfganga Joop. Niekonwencjonalny, a zarazem klasyczny Joop przeciera nowe drogi w projektowaniu zapachów i łamie klasyczne zasady. Nowe ścieżki pozwalają eksplorować nieznane obszary wyobraźni i zmysłowości. W 1989 roku Joop wydał pierwszy w historii różowy flakonik skrywający zapach dla mężczyzn i otworzył tym samym dyskusję o konwencjonalnym świecie perfum i symboli. Wydanie zapachu wiązało się także z ideą równości i pozytywnego nastawienia do świata. Kompozycja cieszyła się ogromną popularnością i osiągnęła wielki sukces, który kontynuowany jest do dzisiaj.
 

Joop perfumy męskie - w świecie fantazji i wolności

 
Perfumy męskie JOOP! zapraszają do świata aromatycznych, zmysłowych i oryginalnych zapachów. Kompozycje podkreślają aktywną i energiczną osobowość oraz indywidualną postawę. Joop dba o każdy szczegół, w wyniku czego otrzymujemy dopracowane i uwodzicielskie zapachy. Linie perfum charakteryzują się zaskakującymi połączeniami kwiatów, świeżych owoców, ziół i intensywnych przypraw. Buteleczki skrywają esencje wanilii, pieprzu, kardamonu i innych korzennych aromatów w zestawieniu ze świeżymi liśćmi i aromatem traw.
 
Dynamika i charyzma płynąca z zapachów Joop podkreśla postępowy charakter współczesnego mężczyzny. Marce przyświeca misja szerzenia optymizmu, wolności i otwierania nowych - nie tylko estetycznych - dróg w życiu. Zmysłowe zapachy JOOP! podkreślają dualistyczną, męską naturę i przyciągają aurą zmysłowości.