Aktywne filtry

Jean Paul Gaultier Perfumy Męskie

Projektant mody i zapachów reprezentuje niekonwencjonalne, pikantne i buntownicze podejście do kwestii stylu. Już początki kariery twórcy oryginalnych kreacji budziły zainteresowanie, a w niektórych nawet niedowierzanie. Oryginalność i pikanteria artysty od lat przyciągają uwagę. Brak wyraźnych granic i podziałów na to co męskie, a co kobiece symbolizuje wolność, tolerancję i nieskrępowane uczucia. Jean Paul Gaultier zrewolucjonizował środowisko projektantów zapachów, proponując swoją niepowtarzalną i oryginalną wizję.
 

Jean Paul Gaultier - męskie perfumy z nutką pikanterii

 
Autor zachęca do szukania piękna tam, gdzie początkowo go nie zauważamy. Nazwy kolekcji zachęcają do spojrzenia na modę z przymrużeniem oka. Jean Paul Gaultier wierzy, że pierwszym ubraniem, jakie na siebie zakładamy, jest zapach. Nie dziwi więc sukces legendarnego zapachu ukrytego w buteleczce w kształcie korpusu, który skusił swoją oryginalnością i przebojowością wielką grupę mężczyzn. W zapach projektanta łączą się przeciwności. Kompozycje emanują kontrastującymi składnikami owoców, kwiatów, ziół oraz nutami przypraw i głębokich drzew.
 
Ceniony na całym świecie Jean Paul Gaultier zyskał miano niepokornego dziecka, a jego linie zapachowe są wciąż kontynuowane i wzbogacane akcentami na miarę dzisiejszych czasów. Buteleczki klasycznych kompozycji projektanta zmieniły swoje kształty i kolorystykę, aby podkreślić kulturowe przemiany, które wciąż zachodzą. Sylwetki i ubiór mogą się zmieniać, jednak nikt nie odmówi sobie perfekcyjnie skrojonych i odważnych zapachów tego odważnego kreatora.