Aktywne filtry

Dolce & Gabbana perfumy męskie

Dolce & Gabbana to jeden z najsłynniejszych, włoskich domów mody. Domenico Dolce i Stefano Gabbana stworzyli swoją markę w 1985 roku i bardzo szybko zdobyli grono oddanych wielbicieli swojego stylu. Duet posiada dwa rodzaje kolekcji - symbol D&G charakteryzuje luźną modę dla młodych mężczyzn, zaś Dolce & Gabbana reprezentuje eleganckie i szykowne zestawy. Linie perfum włoskiej marki stanowią nieoceniony dodatek na każdy dzień. W tworzeniu perfum D&G kieruje się konkretną ideą - prócz wyrażania siebie poprzez ubiór, możemy podkreślać swój charakter zmysłowymi zapachami. Ubrania podkreślają kształty ciała, perfumy zaś stają się bramą do świata wyobraźni i prowadzą prosto do duszy ubranego w nieuchwytną esencję.
 

Dolce & Gabbana - perfumy męskie bliskie sercu

 
W buteleczkach perfum odnajdujemy cytrusowe i świeże otwarcia złożone z neroli, bergamotek, cytryn, kwiatu pomarańczy i rozmaitych ziół: szałwii, bazylii, czy mięty. Charakter podkreślają korzenne i pikantne akcenty pieprzu, imbiru, cynamonu, gałki muszkatołowej, czy intensywny aromat tytoniu. W kompozycjach nie brakuje też klasycznych i niezawodnych składników takich jak piżmo, ambra oraz drzewo cedrowe.
 
Perfumy męskie D&G symbolizują dzikie instynkty i swobodnie wyrażane emocje. Autorzy zapachów starają się dzięki zapachom opisywać charakter współczesnego mężczyzny - z jednej strony ambitnego, żyjącego w świecie technologii człowieka, a z drugiej wrażliwego i pełnego miłości mężczyznę zakorzenionego w świecie uczuć i tradycji. Sięgając po flakoniki perfum D&G, subtelnie podkreślisz najcenniejsze walory męskości i unikatowego stylu życia.