Aktywne filtry

Yves Saint Laurent Perfumy Męskie

Jeden z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych na świecie projektantów, wybitny Yves Saint Laurent od lat 60. ustanawia reguły gry w świecie mody. Pomysłowość i oryginalność kreatora mody i kolekcji zapachów przyciąga ludzi od początku jego pracy, aż do dzisiaj. YSL to bez wątpienia klasyczny symbol francuskiego wyrafinowania, szlachetności i odrobiny zadziorności. Yves Saint Laurent jest odzwierciedleniem zmiennej i niepokonanej natury oraz siły. Męskie perfumy YSL emanują nieskazitelnym urokiem z francuską duszą i wybitnymi aromatami podkreślającymi męskość.
 

Yves Saint Laurent perfumy męskie

 
Czego można spodziewać się po kompozycjach YSL? Perfumy męskie w jego wydaniu są skrojone z wdziękiem i profesjonalizmem. Zmysłowo i elegancko zaprojektowane flakoniki skrywają sekrety męskości. W cytrusowych otwarciach można znaleźć kojące orzeźwienie, które kontrastuje ze słodkimi, ostrymi i orientalnymi dodatkami. Korzenny kardamon, goździk, czy imbir nadają kompozycjom głębię i zmysłowość. Ziołowe akcenty lawendy szałwii i mięty, harmonijnie przeplatają się z resztą składników.
 
W luksusowych perfumach YSL odkryjesz świat zmienny, dualistyczny, dążący zawsze do równowagi. Dynamiczne i hipnotyzujące kompozycje wprawią Twoje życie w ruch, abyś poczuł nadchodzący wiatr zmian. Perfumy tworzone z perfekcją i pasją, od pokoleń trafiają do mężczyzn w każdym wieku, szukających w zapachu odbicia swoich cech. Zmysłowe nuty orientu, takie jak drzewo sandałowe, wanilia, czy fasola tonka, wzbudzą zachwyt kobiet i dodadzą skórze wyrafinowanego, apetycznego charakteru.