Aktywne filtry

Carolina Herrera perfumy męskie

Ta wybitna projektantka rozpoczynała karierę jako twórczyni sukienek. W późniejszym okresie swojej kreatywnej pracy Carolina Herrera przeprowadziła się z Wenezueli do Nowego Jorku, gdzie zaczęła zyskiwać światową sławę, która trwa nieprzerwanie od wielu lat aż do dzisiaj. Szczególnie ważnym osiągnięciem projektantki było uzyskanie (w 2012 roku) doktoratu honoris causa Sztuk Pięknych w Fashion Institute of Technology.
 

Perfumy męskie Carolina Herrera - poruszenie wyobraźni

 
Kreatorka mody postanowiła wykorzystać swoją wiedzę na temat stylu i eleganckiego szyku, wprowadzając w 1991 roku swój pierwszy zapach dla mężczyzn. Prawdziwym przełomem w karierze było jednak pojawienie się w 1997 roku linii perfum 212, których różne odsłony możemy podziwiać do dnia dzisiejszego. Perfumy męskie Carolina Herrera przywodzą na myśl zarówno romantyczne chwile spędzone na łonie natury jak i nieuchwytne momenty z miejskiej przestrzeni Nowego Jorku. W buteleczkach znajdziemy zielone aromaty, drzewne akcenty, nuty kwiatowe oraz wonie cytrusów i innych, apetycznych owoców.
 
Dzięki perfekcyjnie skomponowanym nutom perfumy Herrera zmieniają się na skórze, ujawniając kolejne nuty. Zapachy przywołują wspomnienia i rozpalają zmysły. Dzięki idealnym kreacjom zapachowym możemy poruszyć wyobraźnię i dostrzec więcej, niż widzieliśmy do tej pory. W produkcji perfum Herrera kieruje się konkretnymi zasadami. Jest to proces nieustannej ewolucji i wielu inspiracji. Uczucia i instynkt są niezwykle pomocne w pracy kreatora, ale aby perfumy były perfekcyjne, trzeba połączyć ze sobą wszystkie aspekty: nazwę, koncepcję, sam zapach, a nawet reklamę.