Aktywne filtry

Perfumy Azarro

Lois Azzaro mówi o swoich projektach z przeszłej perspektywy: „Nie można mówić o moich perfumach, nie powracając do czasów dzieciństwa. Byłem pochłonięty przez Morze Śródziemne. Wszystkie moje zmysły nasycone były słońcem, piaskiem i błękitem nieba. Zawsze starałem się wypełniać moje perfumy zapachami pochodzącymi z regionu śródziemnomorskiego”. Unikatowe kompozycje Azarro przenoszą w miejsca, gdzie króluje nieokiełznana natura. W buteleczkach perfum znajdziemy esencje natury: powiew świeżości, morską bryzę i nieskończone ciepło.
 

Perfumy Azarro - zapachy śródziemnomorskie

 
Kreatywność Loisa Azzaro ujawniła się już w dzieciństwie. Chłopak przebywający wówczas w Tunezji, skupiał się na estetyce garderoby, akcesoriów i oczywiście otaczających go woni. Największą inspiracją artysty stała się poznana później żona Michelle. Para przeprowadziła się do stolicy mody - Paryża, gdzie Lois Azzaro kontynuował swoją międzynarodową karierę.
 
Ponad 45 lat temu Azzaro doszedł do wniosku, że osobowość nie jest całkiem kompletna bez... perfum. I tak powstał pierwszy zapach Couture, a 3 lata po nim kolejne, głębokie i intensywnie męskie perfumy. Lois Azzaro projektuje flakoniki dla wzmocnienia wyrazu osobowości i podkreślenia charakteru. Zapach uważa za dopełnienie męskiego ubioru. Marka zawiera w buteleczkach klasyczne i tradycyjne dziedzictwo perfumiarstwa połączone z nowoczesnością. Lois Azzaro stara się dobierać najszlachetniejsze, naturalne składniki, stale dbając o dobro dostawców i swoich współpracowników.