Aktywne filtry

Ddavid Beckham perfumy męskie

W liniach perfum sygnowanych nazwiskiem Davida Beckhama znajdziemy o wiele więcej, niż można spodziewać się po perfumach promowanych przez sportowca. Kompozycje, które proponuje znany angielski sportowiec, to interesujące i nieszablonowe esencje dla mężczyzny świadomego swojej siły i pewności siebie. Miłośnicy zmysłowych flakoników, odnajdą w tych perfumach wiele symboli naturalnej męskości. Zapachom przyświeca idea przyciągania nie tylko zmysłów męskich, ale i kobiecych. Projektanci współpracujący z Davidem Beckhamem starają się o to, aby każdy zapach był unikatowy, głęboki i poruszający wyobraźnię.
 

David Beckham perfumy męskie - intymność i energia

 
Kiedy skupiasz się na wyborze perfum, czynności tej może towarzyszyć wiele emocji, uczuć i przemyśleń. Kreatorzy zapachów David Beckham dbają o każdy detal, kompletując nietypowe i szlachetne składniki, które tworzą harmonijne wonie. W liniach zapachowych sygnowanych przez Anglika odnajdziesz nuty ozonowe, ciepłe, akordy drzewne, korzenne akcenty kardamonu oraz orzeźwiające owoce i zioła. Ulubionymi składnikami kreatorów tych zapachów jest mirra, żywica labdanum, róża, szałwia, przyprawy, a także subtelne akcenty wysokoprocentowych alkoholi.
 
Nowoczesne, oryginalne i harmonijne - takie są perfumy męskie David Beckham. Coraz więcej mężczyzn docenia ujmujący charakter tych idealnie skrojonych perfum. W procesie tworzenia flakonika projektanci dbają o każdy szczegół, aby efekt końcowy był imponujący i zadowalał każde wyrafinowane gusta.