Aktywne filtry

Lancome Męskie Perfumy

Historia marki rozpoczęła się w ekskluzywnej, paryskiej dzielnicy. Uwielbienie dla zmysłowego zapachu róż sprawiło, że natchniony Armand Petitjean wykorzystał ten kwiat jako symbol swojej marki piękna. W 1935 roku w butiku Lancôme można było kupić kilka rodzajów perfum damskich i dwa flakoniki wód kolońskich. Niektóre z zapachów były porównywane do wina - im dłużej leżakowały we flakoniku, tym większą głębię osiągały. Zapachy Lancôme dedykowane są wszystkim mężczyznom: pewnym siebie, ambitnym, wrażliwym, energicznym i aktywnie dążącym do obranego celu.
 

Lancôme męskie perfumy z pasją

 
Perfumy inspirowane są rozmaitymi kulturami, odległymi miejscami i egzotycznymi składnikami. W luksusowych i szykownych zapachach skrywają się szlachetne wonie korzenne, owocowe, zielone, orzeźwiające nuty i intensywne przyprawy. Kilka flakonów męskich perfum zabierze Cię w zmysłową podróż. Rozkoszne akordy kardamonu i cynamonu rozpalą zmysły subtelną pikanterią i głębokim aromatem. Mięta i lawenda ukoją ciało i ducha, a akordy piżma, cedru i ambry zaznaczą męską, silną osobowość.
 
Kompozycje prosto z paryskiej dzielnicy urzekają tajemniczością i elegancją. Wibrujące i długotrwałe zapachy pozwalają poczuć bliskość natury i dotknąć jej unikatowego piękna. Stylowe buteleczki Lancôme przyciągają uwagę i stanowią o perfekcjonizmie marki. Każde spotkanie z kroplą francuskiej esencji pozwala na unikatowe, hipnotyczne i zmysłowe doświadczenie chwili obecnej.