Aktywne filtry

Diesel perfumy męskie

Mało kto wie, że założycielem tej legendarnej marki był znakomity projektant Renzo Rosso. Ambitny Włoch uszył swoje pierwsze jeansy w wieku 15 lat. Zapowiedź jego kariery była obiecująca - dzisiaj posiada on ponad 400 sklepów Diesel na świecie i pełni istotną rolę na rynku światowych perfum. Diesel reprezentuje odwagę, moc twórczą, siłę i aktywność. Nowoczesne kompozycje męskich perfum symbolizują nieustraszonego ducha czasu, który z roku na rok, zamiast starzeć się, nabiera cech dzikiej i nieokiełznanej młodości.
 

Diesel perfumy męskie tylko dla odważnych

 
Motto „Tylko dla odważnych” to nie tylko nazwa jednej z kompozycji marki Diesel. Hasło to jest myślą przewodnią Renzo Rosso, który w życiu kieruje się pewnością siebie i śmiałością, a tę sentencję ma wytatuowaną na kostce. Kampanie reklamowe Diesel wypełnione są mrocznym i czarnym humorem z pełnym prowokacji i śmiałości. Diesel promuje młodych artystów i wspiera poczucie niezależności, dlatego męskie perfumy tej marki symbolizują indywidualne cechy charakteru. W kompozycjach odnajdziemy między innymi świeże i odważne połączenia jabłek, cytrusów, przypraw ze zdecydowanymi akcentami drzew: paczuli, cedru oraz akcentów piżmowych.
 
Perfumy Diesel są niekonwencjonalne, odważne, dynamiczne i posiadają swoją, unikalną osobowość. Buteleczka w kształcie pięści jest znakiem rozpoznawczym całej linii zapachowej. Odwaga według Renzo Rosso pozwala eksplorować świat, a przełamujące konwencje zapachy podkreślają nieszablonową ścieżkę, którą warto kroczyć na co dzień.