Aktywne filtry

Thierry Mugler Perfumy Męskie

Co sprawia, że dany zapach staje się ikoniczny? O wyjątkowości zapachu decyduje oryginalność, eksperymentalna receptura i niespotykana dotąd klasa. Projekty Thierry Mugler z pewnością należą do tej grupy. Jego zapachy wywołują intensywne emocje, a kontrowersyjne połączenia składników wydobywają najciekawsze doznania, pobudzając wyobraźnię do granic możliwości.
 

Thierry Mugler perfumy męskie - pikantna rewolucja

 
Linie męskich perfum Mugler są niezwykle intensywnymi i aromatycznymi propozycjami dla odważnych mężczyzn. Anielska linia perfum składa się z kilku, różnorodnych pozycji. Niektóre z nich kuszą i zaskakują słodyczą, inne energicznymi miksami grejpfrutów, wanilii, czy mięty z czekoladą. Apetyczne i smaczne perfumy Thierry Mugler wywołują nieprzypadkowo skojarzenia z perfumami gourmand - tym razem w wydaniu dla panów. W słodkiej odsłonie perfum francuskiej marki wyczujemy intensywny aromat ziaren kawy i fasoli tonka. Thierry Mugler proponuje spryskać się słodkim i aromatycznym zapachem, który przypomina słoneczny dzień pod drzewem pełnym pomarańczy. Mugler kusi też eleganckimi i szlachetnymi woniami whisky, czy kwaśnej wiśni, które podkreślają szyk i łamią stereotypy na temat męskich kompozycji.
 
Siłą marki Thierry Mugler jest przede wszystkim nieskończona kreatywność, subtelna zuchwałość i odwaga do eksperymentowania. Kompozycje Mugler zrewolucjonizowały rynek perfum, który jak się okazało, może zachwycać i szokować jednocześnie. Wybierz swoje ulubione połączenie i dołącz do grona anielsko-diabelskich kusicieli.