Aktywne filtry

Hermes perfumy męskie

Luksusowe perfumy francuskiego domu mody Hermès docierają głęboko do wyobraźni i poruszają zmysły. Marka, która powstała w 1837 roku początkowo była związana z jeździectwem, niedługo potem swoje działania skierowała również w stronę świata mody i projektowania zapachów. Pierwsze perfumy Hermès zostały wydane w 1950 roku i zyskały ogromne uznanie wśród wielbicieli zmysłowych doznań. W liniach zapachów marki znajdziemy swobodne, przestrzenne i rozświetlone zapachy, które podkreślają męską osobowość. Niektóre kompozycje wyróżniają się figlarnymi, lekko zadziornymi nutami, aby z eleganckimi i stonowanymi zapachami stworzyć równoważną i pełną kolekcję perfum.
 

Hermès perfumy męskie - na francuskiej ziemi

 
Nad projektami zapachów marki pracują znakomici projektanci z całego świata. Praca nad każdym zapachem to proces wymagający czasu i przemyślanych decyzji. Akcenty zapachu są precyzyjnie dobierane, aby w finale uzyskać perfekcyjnie skrojone perfumy. Dla kreatorów męskich zapachów Hermès ważną rolę w procesie tworzenia odgrywa historia tego domu mody oraz kojarzące się z nim aromaty skóry, czy szlachetnych tkanin. Dzięki pracy w małym miasteczku Pantin pod Paryżem projektanci marki mogą czerpać z tego niepowtarzalnego, oryginalnego klimatu.
 
Hermès jest wszechstronny, a pomysły na każdy zapach inspirowane są ludźmi, naturą oraz otoczeniem. Kompozycje marki charakteryzują się cytrusową energią, ziołową świeżością oraz ambrowo-piżmową harmonijną głębią. W buteleczkach perfum Hermès wyczujemy balsamiczne wonie drzewa cedrowego, paczuli pikantne ziarna pieprzu i kolendry oraz akcenty mchu dębowego, oraz ziemiste i surowe akordy.