Aktywne filtry

Perfumy Męskie Mercedes

 
Mercedes-Benz - legendarna marka samochodów symbolizuje połączenie tradycji i klasyki z nowoczesnością i innowacją. Najbardziej rozpoznawalny na świecie symbol trzyramiennej gwiazdy pojawił się także na flakonikach perfum, które wykreowała marka wraz z wybitnymi projektantami zapachów. Linie perfum Mercedes odwołują się swoim charakterem do elegancji i klasy samochodów. Poznaj markę, która dopieszcza każdy najmniejszy szczegół, aby zadowalać i wciąż zaskakiwać swoją ekskluzywną jakością.
 

Perfumy męskie Mercedes - wszystko albo nic

 
Z pasji dwóch Niemców na przełomie XIX i XX wieku powstała grupa, chcąca stworzyć pierwszy, luksusowy samochód na miarę panujących wówczas warunków. Hasło „wszystko albo nic” towarzyszy marce aż do dziś, a perfekcjonizm przełożył się także na linię perfum. Mercedes-Benz włączył do współpracy znakomitych kreatorów zapachów. Chcąc tworzyć idealne wonie, należało dobrać najlepszy zespół. Propozycje spod znaku Mercedesa oszałamiają owocową świeżością i enigmatyczną, drzewną elegancją. Akordy drzewne współgrają z miętowymi i orzeźwiającymi nutami. Cytrusowe akordy nadają skórze kuszących i apetycznych właściwości. Szykowne i eleganckie, a zarazem pełne energii i wolności - tak można opisać męskie perfumy Mercedes.
 
Wykorzystując siłę wyjątkowych talentów, naturalnych, szlachetnych składników i ekskluzywnych cząstek zapachowych, Mercedes-Benz napędza pasję i rozwój wszędzie tam, gdzie się znajdzie. Niezależnie co jest przedmiotem tej ostępowej marki, efekt końcowy będzie zawsze na najwyższym poziomie.