Aktywne filtry

Perfumy Męskie Mexx

Założycielem marki Mexx był Rattan Chadha - biznesman indyjsko-niemieckiego pochodzenia. Mexx reprezentuje współczesny sposób bycia i estetykę dopasowaną do obecnych czasów. Oprócz obszernej linii zapachów marka produkuje ubrania i dodatki. Inspirowane dynamizmem i ciągłymi przemianami świata, perfumy Mexx stanowią alternatywę dla klasycznych i tradycyjnych kompozycji. We flakonikach perfum odnajdziemy akordy reprezentujące młodość, dynamizm i wolność.
 

Perfumy męskie Mexx - każda chwila pachnie szczęściem

 
Marka Mexx tworzy perfumy emanujące świeżością, energią i różnorodnością. Wśród propozycji tej marki odnajdziemy różnorodne linie zapachowe, dostosowane do każdej pory dnia i aktywności. Propozycje perfum męskich Mexx to głównie zapachy wodne, inspirowane świeżością, o ozonowych, rześkich nutach. We flakonikach znajdziemy też intensywne cytrusowe otwarcia oraz akordy drzewne i balsamiczne. Z myślą o różnorodnych okazjach i porach roku, Mexx tworzy limitowane edycje zapachów dedykowanych mężczyznom: odnajdź swoją pasję i ulubione składniki wśród zapachów letnich, miejskich, energizujących, świeżych i intensywnie owocowych.
 
Jeżeli bliskie są Ci wartości marki Mexx, doświadcz chwili radości z różnorodnymi i energicznymi zapachami. Jeżeli chcesz podkreślić swój miejski, luźny styl, zdecyduj się na przygodę z flakonikami perfum Mexx. Stanowią one ciekawą alternatywę dla luksusowych i klasycznych kompozycji. Odkrywaj życie z esencją wolności i żywiołową energią.