Aktywne filtry

Perfumy Męskie Jaguar

Marka Jaguar rezonuje pomiędzy luksusowymi, wyjątkowymi samochodami a sferą eleganckich, uwodzicielskich zapachów. Linie perfum charakteryzują się elegancją i subtelnością. Bezkompromisowe podejście przy tworzeniu idealnych aut, towarzyszy także projektantom, kreującym zapachy dla tej brytyjskiej marki. Zapachy inspirowane szybkością i dynamiką odzwierciedlają współczesnego mężczyznę i jego nieposkromioną siłę.
 

Perfumy męskie Jaguar - dzikość i dynamizm

 
Dzikość, zwinność i niesamowita szybkość dzikiego kota, stała się inspiracją dla twórców wyjątkowych samochodów. Analogia pomiędzy nieokiełznanym, pięknym jaguarem a wybitną konstrukcją samochodu pozwoliła twórcom opracować niebanalną wizję. Marka Jaguar od początku swojej działalności dąży do perfekcji widocznej w każdym detalu, a zapachy odnoszą się do wyjątkowych cech samochodów. Wszystkie zaprojektowane perfumy symbolizują mężczyznę pewnego siebie, otwartego na świat i odnoszącego sukcesy. Mężczyzna według Jaguara emanuje odwagą i intensywnym, wyjątkowym zapachem.
 
Marka czerpie to co najcenniejsze z klasyki perfumiarstwa. Jaguar tworzy męskie perfumy ze szlachetnych, głębokich aromatów i składników. Nowoczesne kompozycje to mieszanki świeżych nut cytrusowych z korzennymi aromatami kardamonu, goździków, czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, kolendry i balsamicznych drzew. W kompozycjach odnajdą się też wielbiciele rozmaitych ziół i kojących akcentów lawendowych. Przygotuj się, aby poczuć moc zapachów Jaguar na własnej skórze.