fb

Perfumy L'amour Nr L3

Perfumy L'amour Nr L3

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Stanowczy, słodko-ostry i orientalny zapach perfum kusi oryginalnym połączeniem niebezpiecznie zmysłowych składników. W kompozycji znajdziemy owocową słodycz moreli połączoną ze złocistym miodem i cierpką wilczą jagodą. Czarująca nuta orchidei tygrysiej i jaśminu podkreśla namiętność i kobiecość. Nuty bazowe pozwalają osiągnąć zapachowi niezwykłą głębię. Korzenny aromat szafranu miesza się tu z przydymionym i ostrym zapachem kadzidła, tworząc niezwykłą i niebezpiecznie kuszącą kompozycję.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lady Gaga - Fame

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
449,00 zł
Ilość

Brak produktu
Słodki i orientalny charakter perfum Fame podkreśla niejednoznaczną i odważną osobowość tej amerykańskiej artystki. Emanujący tajemnicą i pewnością siebie zapach przykuwa uwagę i rozpala zmysły. Został stworzony dla odważnych i zdecydowanych kobiet - takich jak Lady Gaga. Perfumy zaskakują swoją czarną barwą - niewidoczną na skórze, ale nadającą temu flakonikowi niespotykanego charakteru. Zanurz się w świecie sławy, rozpryskując na skórze niejednoznaczny i głęboki zapach sławy.
 

Lady Gaga - perfumy Lady Gaga Fame

 
Lady Gaga Fame to wybuchowa i niebezpieczna mieszanka. W kompozycji znajdziemy zabójczy, jak i uzdrawiający pokrzyk. Cierpka wilcza jagoda łączy się z apetyczną, złotą morelą i ociekającym słodyczą miodem. Kobiecość uwydatniają akcenty kwiatu jaśminu wielkolistnego i egzotycznej orchidei tygrysiej. W perfumach nie zabrakło intensywnych, orientalnych akcentów, które czynią tę miksturę luksusową i głęboką. Zanurzając się w akordach ziemistego szafranu i oparów kadzidła, poczujesz niewątpliwą rozkosz, która na długo rozpieści Twoje zmysły.