fb

L'amour Nr 4

L'amour Nr 4

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

W tej egzotyczno-orientalnej mieszance odnajdziesz prawdziwą radość życia! Energetyczne połączenia cytrusów, kwiatów i wanilii sprawią, że poczujesz na skórze przypływ świeżości i orzeźwienia. Zadbają o to tropikalne owoce mandarynki, ananasa i bergamotki. Kwiat pomarańczy i jaśminu sprawi, że poczujesz natchnienie i kobiecą romantyczność. Głęboki akcent drzewny otuli Cię ciepłem i miękkością, a waniliowa słodycz i ziołowa woń wetywerii wprawią w doskonały nastrój.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lacoste - Eau de Lacoste (biała)

Pojemność: 90ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
187,40 zł
Ilość

Brak produktu
Marka, choć stworzona z inspiracji sportem i aktywnością tworzy eleganckie i zmysłowe perfumy. Tym razem otrzymujemy nieskazitelną, białą wersję zapachu Lacoste, przypominającą o wolności, radości i naturalności. Nosząc Eau de Lacoste, możesz poczuć przypływ naturalnej siły, świeżości i optymizmu. Orientalno - owocowy zapach zamknięty z okrągłym, apetycznym flakonie ubierze Cię w najszlachetniejsze aromaty owoców przypominające o naszej naturze i sile.
 

Lacoste - Eau de Lacoste (biała) - orzeźwiające szczęście

 
Zapach Eau de Lacoste otwierają niezwykle energiczne i tropikalne akcenty. Wyczuwalne są nuty ananasa, bergamotki oraz słodkiej mandarynki. Orzeźwiający start przechodzi płynnie w kwiatowo-zielone akcenty. Znajdziemy tu eliksir kwiatów pomarańczy i jaśminu arabskiego z dodatkiem liścia ananasowego. W nutach bazy połączono zmysłową woń wanilii z ziemistym drzewem sandałowym, orzeźwiającą wetywerią i drzewnego balsamu peruwiańskiego. Zdecydowany, elegancki i radosny zapach Lacoste idealnie podkreśla energię ciepłych dni i radosnych wieczorów.