fb

Perfumy L'amour Nr L11

Perfumy L'amour Nr L11

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
17,99 zł
Ilość

Orientalna słodycz i owocowo-kwiatowy optymizm pozwolą podkreślić Ci radosne chwile i miłosne uniesienia. Nadaj życiu smak, rozpryskując na skórze koktajl złożony z porzeczek i gruszek. Poczuj przyjemność płynącą z najpiękniejszych kwiatów - jaśminu, irysa i kwiatu pomarańczy. Rozkoszuj się słodkim zapachem wanilii i pralin połączonymi z akordem ziemistej paczuli.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lancome - La vie est belle

Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
469,00 zł
Ilość

Brak produktu
Przełomowy, apetyczny i migoczący zapach La Vie est Belle celebruje każdą chwilę życia. Unikatowe emocje i najwspanialsze uczucia stały się inspiracją do stworzenia tego namiętnego i drogocennego flakoniku. Poznaj sekret piękna z francuską marką Lancôme, która afirmuje życie i celebruje je za pomocą zmysłowego zapachu. W subtelnym, romantycznym flakonie znajduje się kwintesencja szczęścia i miłości. Słodki, owocowo-kwiatowy zapach z nutą Orientu, wprawia w optymistyczny nastrój. Pozwól sobie na subtelną zalotność i ciesz się swoim życiem. Bo życie jest po prostu piękne!
 

Lancome - perfumy la vie est belle - woda perfumowana - kwintesencja szczęścia

 
Zapach rozświetla i roztacza aurę optymizmu dzięki owocowemu otwarciu. Połączenie gruszek i czarnych porzeczek tworzy słodko-kwaśny koktajl, który płynnie zmienia się, ujawniając kwiatowy środek kompozycji. Wyczuwalne są intensywne wonie obłędnego irysa, świeżego jaśminu i delikatnego kwiatu pomarańczy. La vie est Belle osiąga swoją pełnię dzięki pełnym i apetycznym składnikom zawartym w nucie bazy. Słodkie trio w postaci fasoli tonka, wanilii i rozpływających się pralin, plasuje tę kompozycję w grupie zapachów gourmand. Ziemista paczula nadaje perfumom ostatecznego, balsamicznego szlifu.